Miłe odwiedziny

     W poniedziałek, 21 listopada nasze gimnazjum odwiedzili wychowankowie Domu Dziecka w Zwierzyńcu. Wspólnie z uczniami bawili się na dyskotece andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

     Inicjatorką tego spotkania była Agnieszka Neuman - Lipińska, opiekunka szkolnego koła PCK. Jego członkowie przy pomocy szkolnego pedagoga, Anny Bodys, przygotowali drobny poczęstunek dla gości. O godzinie piątej dzieci i młodzież wraz ze swoimi opiekunami dotarli do nas. Powitaliśmy ich serdecznie. Gdy wszyscy poznali swoje imiona, rozpoczęliśmy zabawy integracyjne, które bardzo podobały się uczestnikom.

    Po ich zakończeniu, "wężykiem" zeszliśmy piętro niżej, gdzie odbywała się dyskoteka. Wielu z nas bawiło się razem w kółku. Tych bardziej opornych na taniec, zachęcaliśmy do zabawy - z pozytywnym efektem. Dużo rozmawialiśmy, poznając się nawzajem, a czas szybko leciał. Okazało się bowiem, że dochodzi godzina 21 - koniec dyskoteki i odjazd naszych nowych znajomych. Z żalem żegnaliśmy gości. Wszyscy otrzymali od nas drobne upominki. Były to słodycze, które mieszkańcy Biłgoraja wrzucali do pudełek ustawionych przez uczniów naszego gimnazjum w supermarketach..
    Wychowankowie Domu Dziecka serdecznie dziękowali nam za zaproszenie i wspólną zabawę. My również jesteśmy im wdzięczni za mile spędzony czas.
Powrót