Dzień Dziecka w Zwierzyńcu

Dnia 13 maja Klub Pomocnej Dłoni zorganizował zbiórkę zabawek na terenie naszej szkoły. Zakupiono również zabawki i słodycze za fundusze uzyskane z projektu "Pomocna Dłoń" dofinansowanego przez Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w ramach Pracowni Umiejętności i Operatora Polskiej Telefonii Cyfrowej Era.

1 czerwca 2005 r. grupa uczniów wraz z opiekunami pojechała do Zwierzyńca. Tam wraz z wolontariatem Technikum Drzewnego odbyła się wspólna zabawa i ognisko z dziećmi z dwóch Domów Dziecka znajdujących się na terenie Zwierzyńca. Dzieci otrzymały prezenty i życzenia. Mogły też obejrzeć występ naszych gimnazjalistów - taniec hiszpański bolero. Na pożegnanie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Opiekunowie dzieci sedecznie dziękowali, ale też zapraszli do ponownych odwiedzin. Dzieci bardzo cieszyły się z maskotek i słodyczy. Członkowie Klubu Pomocnej Dłoni chcą utrzymywać kontakt z dziećmi i planują kolejne wyjazdy do Zwierzyńca.