Strona główna
 O szkole
 
Nasze znaki szczególne
 
Nauczyciele
 
Publikacje nauczycieli
 
Samorząd Uczniowski
 
Osiągnięcia uczniów
 
Koła zainteresowań
  
Aktualności
 
Archiwum 2008-2009
 
Archiwum 2005-2007
 
Kalendarz wydarzeń
 
Plan lekcji ucznia
 
Pracownie EFS
 
Galeria
 
Linki


Jesteś gościem
na naszej stronie

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

NASZ LAUREAT ,, ZAGIMAKA''

Wojciech Socha uczeń kl. IIA został Laureatem Konkursu Matematycznego ,, Zagimak". Finał konkursu odbył się 17 marca w Zamościu. Gratulujemy Wojtkowi sukcesu !!!

Mistrzyni słowa laureatką Konkursu Krasomówczego 

Uczennica naszego gimnazjum - Dominika Sereda z III C - 29 lutego 2012 roku zdobyła tytuł Laureata Konkursu Krasomówczego.
      
Eliminacje wojewódzkie tego konkursu polegały na napisaniu mowy pochwalnej i wygłoszeniu jej przed komisją. Dominika poradziła sobie rewelacyjnie, jak zawodowy retor.
Jako laureatka konkursu kuratoryjnego jest zwolniona z całej części humanistycznej egzaminu. W rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych otrzymuje maksymalną liczbę punktów możliwych do uzyskania z języka polskiego i historii oraz odpowiednią adnotację na świadectwie. To otwiera jej drzwi do każdego liceum.
       Ech, który dyrektor nie chciałby mieć u siebie w szkole takiej zdolnej uczennicy...
   23 maja w Lublinie nasza mówczyni weźmie udział w wielkiej gali podsumowania konkursów przedmiotowych, w której uczestniczą tylko najlepsi, czyli laureaci z całego województwa.
     Dominice gratulujemy serdecznie, a klasy pierwsze i drugie zachęcamy, żeby ćwiczyły popisy oratorskie. Czekamy na następnych laureatów w przyszłym roku szkolnym.

I miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Uczeń Wojciech Jargieło z klasy III B zajął I miejsce w eliminacjach miejskich Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. III miejsce wywalczył Nikodem Ziomek z klasy IIIC.

 

 INNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

1.Wojciech Socha z kl. II a zakwalifikował się do finału Konkursu Matematycznego,, Zagimak”

2. Krzysztof Bednarz  zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

3. Sylwia Gorczyca, Magdalena Peć i Dominika Sereda – etap okręgowy Konkursu Krasomówczego.

4. Sylwia Gorczyca Magdalena Peć i Dominika Sereda – etap okręgowy Konkursu Polonistycznego

5. Dominika Sereda – finalistka Konkursu Krasomówczego,  finał odbędzie się  29.02.2012 r.

  W październiku odbyła się 18 edycja międzynarodowego konkursu językowego „Test Oxford Plus”. Laureatami zostali następujący uczniowie:

         - Magdalena Peć i Karolina Grygiel – 92/ 100 pkt

         - Sylwia Gorczyca, Aleksandra Mazurek, Dominika Sereda i Apolonia Martens – 88/100 pkt

         - Rafał Dycha – 84/100 pkt

         - Izabela Rejman, Natalia Mazur i Aleksandra Bździuch – 80/100 pkt

W konkursie wzięło udział 22 uczniów.

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 

ZWYCIĘZCY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH    

 KONKURS

 NAZWISKO I IMIE UCZNIA

 TYTUŁ  /  ETAP

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY DO KONKURSU

KRASOMÓWCZY

LACHOWSKA EMILIA

FINALISTA

P. BARBARA OKOŃ

GEOGRAFICZNY

SOCHA PIOTR

LAUREAT

P. GRAŻYNA KOTWIS

FIZYCZNY

SOCHA PIOTR

ETAP  REJONOWY

P. CZESŁAW SYTY

INFORMATYCZNY @LGORYTM

SOCHA PIOTR

FINALISTA

P. CZESŁAW SYTY

KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM ETAP MIEJSKI

  

JARGIEŁO WOJCIECH

 

I MIEJSCE

P.CZESŁAW SYTY

 

OXFORD PLUS

MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

BĄK KATARZYNA

 

LAUREAT IV STOPNIA

 

 

P. EWA BENTKOWSKA-WÓJCIK

 

DYCHA RAFAŁ

LAUREAT V STOPNIA

 

P. JOANNA DUBAJ

POWIATOWA GIMNAZJADA W DRUZYNOWEJ LEKKOATLETYCE

 

GRAB EMILIA

RYBAK KATARZYNA

PAWLUK MARTYNA

MARSZALEC MARLENA

 

 

II MIEJSCE

 

 

P. BOŻENA MAŁEK

 

 

POWIATOWA GIMNAZJADA W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

GRAB ANGELIKA-BIEG NA 100 M

I MIEJSCE

 

 

 

 

P. BOŻENA MAŁEK

GRAB EMILIA- BIEG NA 100 M.

II MIESCE

 

BAK KATARZYNA-RZUT OSZCZEPEM

I MIEJSCE

PAJAK AGATA-BIEG NA 300 M

II MIEJSCE

 

 

POWIATOWA GIMNAZJADA W PŁYWANIU DZIEWCZĄT

BIELAK ANGELIKA

WAJDA EWELINA

BIEG NATALIA

KOZAK MARIKA

MAGDZIAŻ  ŻAKLINA

NOWIŃSKA TERESA

KOBIELAS DAGMARA

RYBAK KATARZYNA

ZALEŚ AGNIESZKA

KULIK JOANNA

 

II MIEJSCE

 

 

 

 

P. BOŻENA MAŁEK

 

 

 

 

 

POWIATOWA GIMNAZJADA
W PIŁCE  NOŻNEJ CHŁOPCÓW

BEDNARZ PAWEŁ

MATEŃKO PIOTR

HOLKO MICHAŁ

SKIBA SEBASTIAN

JABŁOŃSKI JAKUB

KAMIŃSKI GRZEGORZ

KOLBUCH PAWEŁ

SOBCZAK PAWEŁ

TUTKA RAFAŁ

GARBACZ DAMIAN

DZIDO MARCIN

KULIŃSKI MACIEJ

DĄBEK MACIEJ

TOŁANDA ŁUKASZ

 

I MIEJSCE

 

P. JACEK SPUSTEK

P. ADAM PACZWA

POWIATOWA GIMNAZJADA
W PŁYWANIU

CHŁOPCÓW

JARGIEŁO KAROL

ŁÓJ KRZYSZTOF

KOPACZEWSKI PIOTR

SKIBA SEBASTIAN

 

III MIEJSCE

 

P. JACEK SPUSTEK

P. ADAM PACZWA

MISTRZOSTWA KSM PIŁKI SIATKOWEJ
I TENISA STOŁOWEGO

 

KINGA ŻEREBIEC

DIANA WARDACH

 

II MIEJSCE

 

KS. ANDRZEJ CHILEWICZ

 

 

 

POWIATOWA GIMNAZJADA SZTAFETOWA

KOZAK MARIKA

GRAB ANGELIKA

PAWLICKA KLAUDIA

PAWLUK MARTYNA

MAGDZIEŻ ŻAKLINA

BIELAK ANGELIKA

KOBIELAS DAGMARA

MARSZALEC MARLENA

JECHALKE EWA

 

 

 

III MIEJSCE

 

 

 

P. BOŻENA MAŁEK

 

 

POWIATWA GIMNAZJADA
W SZACHACH DRUZYNOWYCH

PACZOS JAKUB

AGNIESZKA ZALEŚ

BRODZIAK PIOTR

DĄBEK MACIEJ

ZYGMUNT MAKSYMILIAN

KOLBUCH PAWEŁ

SOKAL PAWEŁ

MILCZUK ŁUKASZ

 

 

 

 

III MIEJSCE

 

 

 

 

P. AGNIESZKA NEUMAN - LIPIŃSKA

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010 

KONKURS

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

TYTUŁ

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY DO KONKURSU

MATEMATYCZNY ZAGIMAK III ETAP

SOCHA PIOTR FINALISTA

p. MAŁGORZATA WLIZŁO

MATEMATYCZNY ZAGIMAK III ETAP TAŁANDA ŁUKASZ FINALISTA P. BOŻENA WÓJCIK

INFORMATYCZNY @lgorytm

SOCHA PIOTR

LAUREAT

p. CZESŁAW SYTY

INFORMATYCZNY @lgorytm

PAWEŁ GARBATY

FINALISTA

p. CZESŁAW SYTY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO – PLANETA”

CZAPLA KAROLINA

PAWLUK KAROLINA

 WYRÓŻNIENIE

P. EWA GÓŹDŹ
MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKOWY TEST OXFORD PLUS BĄK KATARZYNA (80 p.)

LAUREAT

I STOPNIA
P. EWA BENTKOWSKA-WÓJCIK
MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKOWY TEST OXFORD PLUS

MAZUR PAWEŁ (96 p.)

MACIOCHA ALICJA (92 p.)

SKIBA SEBASTIAN (84 p.)

LAUREAT

I STOPNIA
P. JOANNA DUBAJ
REJONOWE MISTRZOSTWA PCK W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY

MYSZKOWIAK PAWEŁ

MAZURKIEWICZ MICHAŁ

JARGIEŁO WOJCIECH

KOŻUSZEK NATALIA

KOWALIK MARCELINA

LAUREAT P. AGNIESZKA NEUMAN-LIPIŃSKA

REJONOWA

 

GIMNAZJADA


W PIŁCE NOŻNEJ

 

ARAJ KRYSTIAN

BRODZIAK PIOTR

KOLBUCH PAWEŁ

JABŁOŃSKI JAKUB

KOWALSKI RADOSŁAW

MAZUREK PIOTR

MATEŃKO PIOTR

PALUCH MATEUSZ

BYDLAK MATEUSZ

SKIBA SEBASTIAN

SOKAL MACIEJ

DROŹDZIEL TOMASZ

PACZOS JAKUB

HOLKO MICHAŁ

OKTABA DANIEL

 

IV MIEJSCE P. MAZUREK ŁUKASZ

POWIATOWA

GIMNAZJADA


W PIŁCE NOŻNEJ

„COCA COLA CUP

 

ARAJ KRYSTIAN

BRODZIAK PIOTR

KOLBUCH PAWEŁ

JABŁOŃSKI JAKUB

KOWALSKI RADOSŁAW

MAZUREK PIOTR

MATEŃKO PIOTR

PALUCH MATEUSZ

BYDLAK MATEUSZ

SKIBA SEBASTIAN

SOKAL MACIEJ

DROŹDZIEL TOMASZ

PACZOS JAKUB

HOLKO MICHAŁ

OKTABA DANIEL

 

I MIEJSCE

I ETAP

 

P. MAZUREK ŁUKASZ

POWIATOWA

GIMNAZJADA


W PIŁCE NOŻNEJ

„COCA COLA CUP”

NOWICKA ANGELIKA

DANAJ SABINA

BĄK PAULINA 

KOSMALA GRAŻYNA

DANAJ MARTYNA

SOCHA MARTYNA

KAZEK KATARZYNA

PAWLICHA KLAUDIA

KOZAK MARIKA

SOŁTYS AGATA

MAGDZIAŻ DAGMARA

KOBIELARZ ŻAKLINA

 

III MIEJSCE

III ETAP
P. ŁUKASZ MAZUREK
REJONOWA GIMNAZJADA
W LIDZE LA
KOLBUCH PAWEŁ I MIEJSCE P. ŁUKASZ MAZUREK

MIEJSKA

GIMNAZJADA


W KOSZYKÓWCE

DZIEWCZĄT

 

ZDUNEK MAŁGORZATA

WRÓBEL KAROLINA

KOZAK ALDONA

BĄK PAULINA

KOZAK MARIKA

MACIOCHA ALICJA

PAWLICHA

KLAUDIA

SOŁTYS AGATA

NOWICKA ANGELIKA

DANAJ SABINA

KOZIARA MAGDALENA

 

I MIEJSCE P. JACEK SPUSTEK

POWIATOWA

GIMNAZJADA


W KOSZYKÓWCE

DZIEWCZĄT

 

ZDUNEK MAŁGORZATA

WRÓBEL KAROLINA

KOZAK ALDONA

BĄK PAULINA

KOZAK MARIKA

MACIOCHA ALICJA

PAWLICHA KLAUDIA

SOŁTYS AGATA

NOWICKA ANGELIKA

DANAJ SABINA

KOZIARA MAGDALENA

 

I MIEJSCE P. JACEK SPUSTEK
REJONOWA GIMNAZJADA
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

ZDUNEK MAŁGORZATA

WRÓBEL KAROLINA

KOZAK ALDONA

BĄK PAULINA

KOZAK MARIKA

MACIOCHA ALICJA

PAWLICHA KLAUDIA

SOŁTYS AGATA

NOWICKA ANGELIKA

DANAJ SABINA

KOZIARA MAGDALENA
II MIEJSCE P. JACEK SPUSTEK

MIEJSKA

GIMNAZJADA


W PIŁCE SIATKOWEJ

 DZIEWCZĄT

 

KOZAK ALDONA

MAGDZIARZ MAJA

JARGIEŁO AGNIESZKA

SOCHA MARTYNA

JECHALKE EWA

PAWLICHA KLAUDIA

MACIOCHA ALICJA

ZDUNEK MAŁGORZATA

WRÓBEL KAROLINA

JUREWICZ JOANNA

II MIEJSCE P. JACEK SPUSTEK

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

KONKURS

NAZWISKO
 I IMIĘ UCZNIA

TYTUŁ

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
DO KONKURSU

MATEMATYCZNY ZAGIMAK II ETAP

SOCHA PIOTR

FINALISTA

P. MAŁGORZATA WLIZŁO

INFORMATYCZNY  @LGORYTM,             ETAP REGIONALNY

SOCHA PIOTR

LAUREAT

P. BOŻENA WÓJCIK

INFORMATYCZNY  @LGORYTM,     ETAP REGIONALNY

 WRÓBEL PAWEŁ

GARBATY PAWEŁ

 FINALISTA

FINALISTA 

P. CZESŁAW SYTY

KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ ,,MŁODZIEŻ  ZAPOBIEGA POŻAROM”  ETAP MIEJSKI

MAZURKIEWICZ MICHAŁ

III MIEJSCE

P. CZESŁAW SYTY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO – PLANETA”

 BEDNARZ KLAUDIA

 I MIEJSCE 

P. JOANNA SZCZEPAŃSKA

KONKURS KRASOMÓWCZY 
ETAP III WOJEWÓDZKI

FRĄCZEK KORNEL

FINALISTA 

P. DANUTA SKURA

KONKURS KRASOMÓWCZY 
ETAP II REJONOWY

FRĄCZEK KORNEL

FINALISTA 

P. DANUTA SKURA

KONKURS KRASOMÓWCZY 
ETAP II REJONOWY

MULAWA DOMINIKA

FINALISTA

P. DANUTA SKURA

INDYWIDUALNA POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

BLACHA ANNA

III MIEJSCE
RZUT OSZCZEPEM

P. BOŻENA MAŁEK

REJONOWA PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

BLACHA ANNA

I MIEJSCE 

P. BOŻENA MAŁEK 

INDYWIDUALNA POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

BLACHA ANNA

I MIEJSCE
SZTAFETA
4 X 100M


P. BOŻENA MAŁEK

INDYWIDUALNA POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA

BAK MILENA

I MIEJSCE
BIEG NA 300 M

 
BOŻENA MAŁEK

INDYWIDUALNA POWIATOWA GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA

 BAK MILENA

I MIEJSCE SZTAFETA
4 X 100 M

P. BOŻENA MAŁEK

KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA POWIATU BIŁGORAJSKIEGO

 BLACHA ANNA

V MIEJSCE

P. BOŻENA MAŁEK

INDYWIDUALNA POWIATOWA GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA

 GRAB ANGELIKA

I MIEJSCE SZTAFETA
4 X 100M

P. BOŻENA MAŁEK

INDYWIDUALNA POWIATOWA GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA

 SKÓRA KORNELIA

I MIEJSCE SZTAFETA
4 X 100M

P. BOŻENA MAŁEK

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

KONKURS

NAZWISKO

 I IMIĘ UCZNIA

TYTUŁ

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

DO KONKURSU

MATEMATYCZNY

PACZOS TOMASZ

LAUREAT

p. KRZYSZTOF GARBATY

MATEMATYCZNY ZAGIMAK

PACZOS TOMASZ

LAUREAT

p. KRZYSZTOF GARBATY

INFORMATYCZNY @lgorytm

FRĄCZEK KORNEL

LAUREAT

p. CZESŁAW SYTY

POLONISTYCZNY

KNIAŹ LIDIA

FINALISTA

p. JOANNA HEJZNER

KRASOMÓWCZY

KNIAŹ LIDIA

FINALISTA

p. JOANNA HEJZNER

KRASOMÓWCZY

DOMAŃSKA JAGODA

FINALISTA

p. JOANNA HEJZNER

KPONKURS ORTOGRAFICZNY „ŻÓŁTY ORZECH”

KNIAŹ LIDIA

WYRÓŻNIENIE

p. JOANNA HEJZNER

VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

KRĘT MONIKA

DANAJ NATALIA

2 MIEJSCE

p. JOANNA DUBAJ

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA

W RUCHU DROGOWYM

PAWLICHA ŁUKASZ

OSUCH DANIEL

KOZAK PATRYK

3 MIEJSCE – ELIMINACJE POWIATOWE

p. CZESŁAW SYTY

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TAŃCA LUDOWEGO

STELMACH KATARZYNA

I MIEJSCE

 

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

KABARET „JAŚ”

ADAMEK PIOTR

ANTOSZ PAWEŁ

BARYŁA ADAM

DOMAŃSKA JAGODA

FLIS DOMINIK

FLIS PAWEŁ

FRĄCZEK BARTŁOMIEJ

FRĄCZEK KORNEL

FUS MARCIN

KNIAŹ MARYLA

KOBIELSKI MICHAŁ

KOZIARA MAGDA

KUKIEŁKA ANNA

KULIŃSKI ALBERT

KUSIAK AGNIESZKA

LIPIŃSKA DEBORA

MACIOCHA JADWIGA

MACIOCHA ŻANETA

MYDLAK MATEUSZ

OLESZEK GABRIELA

REJMAN MONIKA

RÓG AGNIESZKA

SKAKUJ OKTAWIA

SOBCZAK GABRIELA

SOKAL JUSTYNA

WASĄG ANNA

WOJTAK ALEKSANDRA

WÓJCIK MAGDALENA

WROŃSKA POLA

LAUREAT

p. DANUTA SKURA

POWIATOWA GIMNAZJADA

W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

OLESZCZAK PIOTR

ARAJ KRYSTIAN

FRĄCZEK KORNEL

SOBCZAK GABRIELA

4 MIEJSCE

p. BOŻENA MAŁEK

WOJEWÓDZKI TURNIEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

W SZACHACH

O PUCHAR LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

DRUŻYNOWO:

OLESZCZAK PIOTR

ARAJ KRYSTIAN

FRĄCZEK KORNEL

SOBCZAK GABRIELA

INDYWIDUALNIE:

OLESZCZAK PIOTR

 

12 MIEJSCE

 

 

 

 

8 MIEJSCE

p. BOŻENA MAŁEK

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

BAK MILENA

BLACHA ANNA

GORCZYCA KATARZYNA

KANAR URSZULA

KUWIK JENIFER

LIPIŃSKA DEBORA

MACIOCHA JADWIGA

MICHOŃ BARBARA

OSIEŁ KAROLINA

SOKAL JUSTYNA

SOSNOWSKA JOANNA

ZAJĄC EDYTA

9 MIEJSCE

p. IZABELA SKAKUJ

POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W PŁYWANIU – SZTAFETA

ZAJĄC EDYTA

SOKAL JUSTYNA

KUWIK JENIFER

SKAKUJ OKTAWIA

KRĘT MONIKA

DOMAŃSKA JAGODA

WROŃSKA ADA

DANAJ NATALIA

SOSNOWSKA JOANNA

ANTOSZ KATARZYNA

3 MIEJSCE

p. IZABELA SKAKUJ

REJONOWA – GIMNAZJADA W LIDZE LA CHŁOPCÓW

DRUŻYNOWO:

ARAJ KRYSTIAN

BRODZIAK MICHAŁ

CHARYTAŃSKI HUBERT

FLIS PAWEŁ

FRĄCZEK BARTŁOMIEJ

FUS MARCIN

GACH PIOTR

GOŁĄB TOMASZ

GROMADZKI PAWEŁ

KOZAK TOMASZ

KULIŃSKI DARIUSZ

KUSIAK ADAM

MALEC PAWEŁ

MAZANA KRYSTIAN

PACZOS TOMASZ

WELC MATEUSZ

ZAŃ ŁUKASZ

INDYWIDUALNIE:

MAZANA KRYSTIAN-BIEG 300M

KOZAK TOMASZ-SKOK WZWYŻ

PACZOS TOMASZ-BIEG 1000M

GOŁĄB TOMASZ- BIEG 1000M

 

 

 

 

 

 

 

3 MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 MIEJSCE

2 MIEJSCE

2 MIEJSCE

4 MIEJSCE

p. ADAM PACZWA

REJONOWA GIMNAZJADA – KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

BLACHA ANNA

BŹDZIUCH ANETA

CZAJKA TACHMINA

DERYLAK MARTA

DOMAŃSKA JAGODA

GORCZYCA KATARZYNA

KAPICA PATRYCJA

KUKIEŁKA ANNA

NIEMIEC DIANA

OSIEŁ KAROLINA

ZAJĄC EDYTA

2 MIEJSCE

p. IZABELA SKAKUJ

POWIATOWA GIMNAZJADA – SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

BRODZIAK MICHAŁ

CHYL SEBASTIAN

FRĄCZEK BARTŁOMIEJ

FUS MARCIN

KANAR PIOTR

KOZAK TOMASZ

KULIŃSKI DARIUSZ

MALEC PAWEŁ

MAZANA KRYSTIAN

PACZOS TOMASZ

PAWLICHA ŁUKASZ

SOBCZAK MATEUSZ

3 MIEJSCE

p. JACEK SPUSTEK

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LIDZE LA DZIEWCZĄT

ANTOSZ KATARZYNA

BAK JUSTYNA

BAK MILENA

BLICHARZ MARTYNA

CZAJKA TACHMINA

DANAJ NATALIA

GORCZYCA KATARZYNA

KANAR URSZULA

KRĘT MONIKA

MACIOCHA JADWIGA

OSIEŁ KAROLINA

SKAKUJ OKTAWIA

SOKAL JUSTYNA

SOSNOWSKA JOANNA

ZAJĄC EDYTA

ZALEŚ WIOLETTA

ZWOLIŃSKA AGATA

7 MIEJSCE

p. IZABELA SKAKUJ

REJONOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LA W PCHNIĘCIU KULĄ

BŹDZIUCH ANETA

2 MIEJSCE

p. IZABELA SKAKUJ

REJONOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNEJ LIDZE LA W SKOKU WZWYŻ

KOZAK TOMASZ

2 MIEJSCE

p. ADAM PACZWA

REJONOWA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

GROMADZKI PAWEŁ

KUSIAK ADAM

MAZANA KRYSTIAN

PACZOS TOMASZ

SIWEK MICHAŁ

WELC MATEUSZ CHYL SEBASTIAN

OCHAB TOMASZ

OSUCH DANIEL

SOBCZAK MATEUSZ

3 MIEJSCE

p. JACEK SPUSTEK

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

„EKO – PLANETA”

BEDNARZ KLAUDIA

DŁUGOSZ AGATA

MAŁEK MACIEJ

MULAWA DOMINIKA

BULIŃSKA BARBARA

KUTRYN ERNEST

WRÓBEL KAROLINA

1 MIEJSCE

 

 

WYRÓŻNIENIE

p. MAGDALENA GARBACZ

p. EWA GÓŹDŹ

MIĘDZYNARODOWY KONKURS JĘZYKOWY TEST OXFORD PLUS

BRANICKI BARTOSZ

CZAJKA TACHMINA

KAPICA PATRYCJA

III STOPIEŃ

p. JOANNA DUBAJ

p. MAREK BOSAK

KONKURS „ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE”

1 MIEJSCE NAGRODA BURMISTRZA MIASTA

p. MAGDALENA GARBACZ

p. EWA GÓŹDŹ

p. GRAŻYNA KOTWIS

p. CZESŁAW SYTY

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

KONKURS

NAZWISKO

 I IMIĘ UCZNIA

TYTUŁ

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY DO KONKURSU

HISTORYCZNY

MATEUSZ KOCHAN

LAUREAT

p. J. ZIEMICHÓD

KRASOMÓWCZY

ALICJA MAŁEK

LAUREAT

p. J. HEJZNER

LITERACKO- CZYTELNICZY

MATEUSZ KOCHAN

LAUREAT

p. H. ŁUKASIK

INFORMATYCZNY @lgorytm

MATEUSZ KOCHAN

LAUREAT

p. C. SYTY

OGÓLNOPOLSKI „DROGI DO WOLNOŚCI”

MATEUSZ KOCHAN

LAUREAT

p. J. ZIEMICHÓD

WIEDZY O BIBLII

I HISTORII KOŚCIOŁA

EWA NIZIO

LAUREAT

p. M. POLAŃSKA

OGÓLNOPOLSKI

„LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO"

MATEUSZ KOCHAN

FINALISTA

p. J. ZIEMICHÓD

LITERACKO- CZYTELNICZY

MARIA KOZIARA

FINALISTA

p. D. SKURA

MATEMATYCZNY „ZAGIMAK”

PACZOS TOMASZ

FINALISTA

p. K. GARBATY

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 SOSNOWSKA DOROTA

BAK DIANA

PALUCH ANITA

GRZYB NATALIA

ĆWIEK ANNA

SOKAL JUSTYNA

ZAJĄC EDYTA

CZAJKA TACHMINA

MAKSYMIAK KATARZYNA

SOSNOWSKA JOANNA

BAK MILENA

MULAWA DOMINIKA

MACIOCHA JADWIGA

II MIEJSCE

p. I. SKAKUJ

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH

 I MŁODZIEŻOWYCH

 KABARET „JAŚ”

ANTOSZ PAWEŁ

BAŁUC KLAUDIA

BARYŁA ADAM

DOMAŃSKA JAGODA

FLIS PAWEŁ

FRĄCZEK BARTŁOMIEJ

FRĄCZEK KORNEL

FUS MARCIN

KNIAŹ MARYLA

KOBIELSKI MICHAŁ

KUKIEŁKA ANNA

MACIOCHA JADWIGA

MILCZUK MATEUSZ

PAWLUK AMANDA

PODGÓRSKA MARZENA

REJMAN MONIKA

RÓG AGNIESZKA

SCHODZIŃSKI PIOTR

SKAKUJ OKTAWIA

SOKAL JUSTYNA

ZĘBALSKI PIOTR 

LAUREAT

p. D. SKURA

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA

W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

 RZĄD KAMILA

KIESZ DOMINIKA

ĆWIEK ANNA

SKUBISZ AGNIESZKA

PALUCH ANITA

GRZYB NATALIA

BLACHA ANNA

OBSZYŃSKA ALEKSANDRA

KANAR URSZULA

GORCZYCA KATARZYNA 

II MIEJSCE

p. I. SKAKUJ

p. J. SPUSTEK

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2005/2006

    W roku szkolnym 2005/2006 uczniowie Gimnazjum Nr 2 licznie uczestniczyli w konkursach przedmiotowych i w innych konkursach organizowanych przez różne instytucje:
Lp.Nazwisko i imię ucznia - klasaNazwa konkursuSzczebel Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującegoZajęte miejsce
1.Cios Katarzyna kl. IIb, Nalepa Maryla kl. IIbKonkurs recytatorskimiędzyszkolny Łukasik Henrykaudział
2.Kozak Tomasz kl. Ib, Osieł Karolina kl. Ia, Osieł Sylwia kl. IIdKonkurs o kampanii wrześniwejpowiatowy Kochan Krystyna, Gromadzki MarekIII
3.Garbacz Agata kl. IIIa, Zań Łukasz kl. Ia, Nalepa Maryla kl. IIa, Rejman Monika kl. Ib, Świąder Ewa kl. IId, Kazimierczak Damian kl. IIb, Flis Łukasz kl. Ib, Sprysak Arkadiusz kl. Id, Bzdziuch Aneta kl. Ib, Zębalski Piotr kl. Ic, Kulińska Dominika kl. IIa XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literackiwojewódzki Brzozowska DorotaI, wyróżnienie, udział
4.Maksymiuk Ewa kl. IIIcKonkurs Plastycznypowiatowy Brzozowska DorotaI
5.Kniaź Lidia kl. IIb, Małysz Dorota kl. IIIbKonkurs Ortograficzny "Żółty orzech"powiatowy Henryka Łukasik, Okoń Barbaraudział
6.Koziara Maria kl. IIa, Nalepa Maryla kl. IIb Konkurs Sienkiewiczowskirejonowy Henryka Łukasik, Skura Danutaudział
7.Kochan Mateusz kl. IIB Konkurs geograficznywojewódzki Dynos Stanisławalaureat
8.Skakuj Karolina kl. IIIc, Chorembała Marcin kl. IIIe Konkurs geograficznywojewódzki Dynos Stanisławaudział
9.Szymanek Agnieszka kl. IIIc, Małysza Agnieszka kl. IIId, Myszak Edyta kl. IIIdKonkurs krasomówczypowiatowy Skura Danutaudział
10.Szymanek Agnieszka kl. IIIc, Małysza Agnieszka kl. IIId, Myszak Edyta kl. IIId, Bednarz Diana kl. IIIcKonkurs polonistycznypowiatowy Skura Danutaudział
11.Wójcik Karolina kl. IIIc, Nizio Ewa kl. IIb, Kwiatkowska Ewa kl. IIIa, Zawadzińska Agata kl. IIIbKonkurs literacko-czytelniczypowiatowy Skura Danuta, Henryka Łukasik, Barbara Okońudział
12.Małysz Dorota kl. IIIB, Popowicz Piotr kl. IIIB, Schodziński Piotr kl. Ic, Sobaszek Wojciech kl. IIB, Kot Piotr kl. IIcZagimakmiędzyszkolny Wlizło Małgorzata, Bożena Wójcik, Krzysztof Garbatyfinaliści, udział
13.Jargieło Paweł kl. IIIdKonkurs fizycznyrejonowy Syty Czesławudział
14.Popowicz Piotr kl. IIIbKonkurs informatycznywojewódzki Socha Stanisławalaureat
15.Małysz Dorota kl. IIIB, Jargieło Paweł kl. IIId, Ewa Nizio kl. IIbKonkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoławojewódzki Polańska Małgorzataudział, laureaci
16.Kochan Mateusz kl. IIb, Zaśko Żaneta kl. IIIb, Żuławski Piotr kl. IIIe Konkurs historycznyrejonowy Ziemichód Joannaudział
17.Grela Małgorzata kl. IIId, Koziara Maria kl. IIa Konkurs poezji niemieckiejrejonowy Kubatek Małgorzata, Stasiewicz Ewaudział
18.Popowicz Piotr kl. IIIb, Kochan Mateusz kl. IIbKonkurs informatyczny "Algorytm"rejonowy Stanisława Socha, Czesław Sytyfinaliści
19.Jargieło Paweł kl. IIIdKonkurs "Młodzież zapobiega pożarom"miejski Czesław SytyII
20.Pawlicha Mateusz kl. IIIb, Kłosek Marcin kl. IIIe, Kowalski Łukasz kl. IIIeKonkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" powiatowyCzesław SytyIII
21.Łój Agata kl. IIIc, Ziemichód Aleksandra kl. IIIc, Bździuch Aneta kl. Ib, Czjka Tachmina kl. Ic, Zając Edyta kl. Ib, Sokal Justyna kl. Ic, Sosnowska Dorota kl. IId, Bak Diana kl. IId, Minkiewicz Anna kl. IIId, Osieł Karolina kl. Ia, Wolanin Monika kl. IIa, Maksymiak Katarzyna kl.IIc Sztafetowe Biegi Przełajowerejonowy Skakuj IzabelaIII
22.Dorota Sosnowska kl. IIIc, Łój Agata kl. IIIc, Ziemichód Aleksandra kl. IIIc, Skakuj Oktawia kl. Ic, Sokal Justyna kl. Ic, Czajka Tachmina kl. Ic, Dubaj Ida kl. IIIc, Stasiewicz Sybilla kl. IId, Maciocha Aleksandra kl. IIIb, Kruczewska Eliza kl. IIbPływackie Zawody Sportowerejonowy Skakuj IzabelaIII
23.Dorota Sosnowska kl. IIIc, Łój Agata kl. IIIc, Ziemichód Aleksandra kl. IIIc, Bzdziuch Aneta kl. Ib, Czjka Tachmina kl. Ic, Bak Diana kl. IId, Osieł Sylwia kl. IId, Szymanek Agnieszka kl. IIIc, Kukiełka Anna kl. Ib, KoszykówkarejonowySkakuj IzabelaIII
24.Łój Agata kl. IIIc, Ziemichód Aleksandra kl. IIIc, Bździuch Aneta kl. Ib, Czjka Tachmina kl. Ic, Bak Diana kl. IId, Osieł Sylwia kl. IId, Szymanek Agnieszka kl. IIIc, Kukiełka Anna kl. Ib Piłka ręcznarejonowy Skakuj IzabelaII
25.Łój Agata kl. IIIc, Ziemichód Aleksandra kl. IIIc, Czjka Tachmina kl. Ic, Bak Diana kl. Ib, Sokal Justyna kl. Ic, Sosnowska Dorota kl. IId, Skakuj Oktawia kl. Ic, Nowacka Magdalena kl. IId, Ostasz Rita kl. IIIc, Kłosek Izabela kl. IIb, Rząd Kamila kl. IId Liga Lekkoatletycznawojewódzki Skakuj IzabelaVI
26.Łój Agata kl. IIIc, Sosnowska Dorota kl. IId, Bak Diana kl. IId, Ziemichód Aleksandra kl. IIIc, Sokal Justyna kl. Ic Sztafeta 4 X 100 m wojewódzki Skakuj IzabelaVI
27.Sosnowska Dorota kl. IId Biegi Przełajowewojewódzki Skakuj Izabela, Spustek JacekVI