Wyjazd Klubu Wolontariusza na spotkanie z dziećmi
z Domu Dziecka w Zwierzyńcu

Dnia 5. 02. 2008 r. wolontariusze z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu zorganizowali zabawę ostatkową, na którą zaprosili dzieci z dwóch domów dziecka i nasz Klub Wolontariusza. Do tej wizyty w Zwierzyńcu przygotowywaliśmy się kilka miesięcy. Podczas dyskotek szkolnych zbieraliśmy słodycze, a przed świętami zabawki. Ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy na malowaniu i ozdabianiu 60 pudełek. Potem zapakowaliśmy paczki, wypełniając słodyczami i maskotkami.Ostatecznie, z naszej szkoły pojechało 30 osób obładowanych paczkami.

- Początkowo było trochę niezręcznie, ale dyskoteki mają to do siebie, że
 z czasem się rozkręcają -
relacjonowała Anna Kukiełka, jedna z naszych wolontariuszek. - Zostaliśmy poczęstowani pączkami i herbatą. Rozdaliśmy dzieciom paczki z maskotkami i słodyczami. Widać było, że cieszyły się. Potem znowu wróciliśmy na parkiet i tańczyliśmy, a gdy czas minął przechodziliśmy tanecznym krokiem do autobusu.