Strona główna
 O szkole
 
Nasze znaki szczególne
 
Nauczyciele
 
Publikacje nauczycieli
 
Samorząd Uczniowski
 
Osiągnięcia uczniów
 
Koła zainteresowań
  
Aktualności
 
Archiwum 2008-2009
 
Archiwum 2005-2007
 
Kalendarz wydarzeń
 
Plan lekcji ucznia
 
Wykaz zajęć pozalekcyjnych
 
Pracownie EFS
 
Galeria
 
Linki


Jesteś gościem
na naszej stronie

 

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych Gimnazjum Nr 2
w I semestrze roku szkolnego
2011/2012

L.p 

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Numer sali

1.

Bentkowska- Wójcik E.

Konsultacje

poniedziałek
środa

1420-1505

206

2.

Bodys Anna

Doradztwo zawodowe

czwartek

1345-1545

111

3.

Brzozowska Dorota

Koło dekoratorskie

w miarę potrzeb

4.

Dubaj Joanna

Konsultacje

poniedziałek

1420-1505

205

Zaj.wyrównawcze

5.

Góźdź Ewa

Konsultacje

poniedziałek

1400-1500

216

6.

Hejzner Joanna

Konsultacje/
 zaj. wyrównawcze

czwartek

1420-1505

206

Koło polonistyczne

piątek

1420-1505

7.

Kochan Krystyna

Konsultacje

piątek

1420-1505

210

Koło historyczne

poniedziałek

1420-1505

8.

Kruk Marcin

Zespół wokalny

środa

1420-1505

208

9.

Ks.Jacek Bednarz

KSM

piątek

1500- 1620

kościół św. Jerzego

10.

Rosłan Aleksandra

Konsultacje

środa
 czwartek

1420-1505

210

11.

Małek Bożena

SKS

poniedziałek, czwartek

1700-1745

 

12.

Michalik Magdalena

Konsultacje

wtorek, środa

1425-1510

201

13.

Neuman-Lipińska A.

Wolontariat

poniedziałek, czwartek

1330-1430

209

14.

Okoń Barbara

Konsultacje

czwartek

1330-1415

207

Zaj. wyrównawcze

1420-1505

15.

Socha Stanisława

Konsultacje

Środa, czwartek

1420-1505

czytelnia

16.

Spustek Jacek

SKS

poniedziałek, środa

1700-1745

 

17.

Szczepańska Joanna

konsultacje

wtorek

1420-1505

212

18.

Syty Czesław

konsultacje

piątek

1330-1505

203

19.

Wlizło Małgorzata

konsultacje

poniedziałek

1420-1505

204

Zaj. wyrównawcze

czwartek

1420-1505

204

20.

Wójcik Bożena

Konsultacje

środa

1420-1505

204

Zaj. wyrównawcze

czwartek

1420-1505

205

21.

Wójcik Małgorzata

konsultacje

wtorek

1330-1415

212

22.

Ziemichód Joanna

Konsultacje

poniedziałek

1420-1505

202

Koło historyczne

czwartek

1420-1505